DÁREK PRO VŠECHNY ZÁKAZNÍKY SKLOMATU, SLEVA 10% NA SKVĚLÉ, SVRCHNĚ KVAŠENÉ PIVO, ZADEJTE KÓD 33195570 V KOŠÍKU NA www.pivovar-arogant.cz

Informace

Při výběru sprchového koutu byste se neměli řídit jen cenou, ale také vzhledem, praktičností a samozřejmě možností vaší koupelny.

Co je pro mne lepší sprchový kout zděný, skleněný, s vaničkou, na podlahu, rohový...?

Ve sprchovém koutu jen nestojíte, ale hýbete se, skláníte, potřebujete tedy prostor dle vaší tělesné konstituce. Zajímejte se i o vybavení koutu, o sprchové hlavice, pakliže jsou součástí dodávky. Podlaha (vanička) by měla mít protiskluzovou úpravu.

Pokud kupujete skleněný sprchový kout, vyhovuje sklo normám? Tříštivé sklo se totiž jako materiál pro sprchový kout použít nesmí. Co ochranný prostředek na sklo, s ochranným efektem až 2 roky, který odpuzuje vodní kámen a nečistoty. Je součástí dodávky? Jste schopni mi dodat sprchový kout na míru mé koupelně?

Chcete sprchový kout, sprchovou zástěnu na míru a nevíte jak na to? Chcete mít čisté sklo od sprchového koutu? Máte jiný problém, který vás trápí? POTŘEBUJETE PORADIT? VYBEREME VHODNÝ TYP SPRCHOVÉHO KOUTU DLE VELIKOSTI A TVARU KOUPELNY. SPRCHOVÝ KOUT MŮŽETE MÍT V ROHU, NA STĚNĚ, V NICE, PŘÍPADNĚ V PROSTORU, PAKLIŽE MÁTE KOUPELNU VELKOU. INSPIROVAT SE MŮŽETE V NAŠÍ FOTOGALERII. Můžete připojit i náčrtek od ruky, pokud zhruba víte, jaké chcete řešení, nebojte se toho. Sprchový kout na míru nikdy nebyl jednodušší!!! MÁTE JINÝ PROBLÉM TÝKAJÍCÍ SE SPRCHOVÝCH KOUTŮ? POTŘEBUJETE PORADIT? NEVÁHEJTE A PTEJTE SE. Zavolejte nám, prosím, napište na email nebo využijte formulář. Odpovíme vám obratem, nejpozději do 24 hodin. Váš dotaz je naprosto nezávazný!!!

Kvalita na míru

Sprchové kouty jsou standardně dodávány z čirého 8mm skla. V intimních partiích můžeme vypískovat dekor. Pro zachování intimity v největší možné míře vám můžeme sprchový kout vyrobit také ze skla ornamentního. Používáme ornamentní skla v síle 8mm řady Master. Vzorník skel zde. Při výběru sprchového koutu byste měli vzít v potaz těsnost sprchového koutu.

Úžasný design

Naše bezrámové sprchové kouty splňují vysoké nároky na design, ovšem vlivem absence rámů a profilů může dojít zejména v oblasti dveří k malému úniku vody. Sprchové kouty jsou osazeny prahovou lištou, která zabraňuje vytékání vody ze sprchového koutu. Pro výrobu používáme kování z nerezavějící oceli nebo mosazi s lesklou povrchovou úpravou.

Bezpečnostní skla

Čisté plochy bezrámových tabulí z 8mm bezpečnostního skla s masivními chromovanými panty s lesklou povrchovou úpravou a aretací představují elegantní a luxusní řešení vašeho sprchového koutu.

Speciální ochranný lak našich koutů

NANO ochranný lak na čiré sklo. Skleněné stěny sprchového koutu jsou opatřeny Nano ochranným lakem. Na dokonale strojově umyté sklo se po tepelném vytvrzení nanáší stříkáním NANO lak, který chrání povrch skla před usazováním nečistot, mastnoty a vodního kamene.