DÁREK PRO VŠECHNY ZÁKAZNÍKY SKLOMATU, SLEVA 10% NA SKVĚLÉ, SVRCHNĚ KVAŠENÉ PIVO, ZADEJTE KÓD 33195570 V KOŠÍKU NA www.pivovar-arogant.cz

Zasklení pergol a zimních zahrad

Dodáváme systém pro zasklení pergol a zimních zahrad.

1. Varinata bezrámová, bezpečnostní kalené sklo 8-10mm.

2. Varianta rámová, izolační sklo pokovené s Argonem, tl.20mm

Systém posuvných dveří s bezrámovými křídly

Systém hliníkových posuvných dveří umožňuje použití zasklení venkovních prostorů nehledě na povětrnostní podmínky. Systém posuvných dveří nabízí velký počet možností otevírání. Bezrámová křídla a bezbariérový prah propůjčují posuvným dveřím mimořádně elegantní design a maximální transparentnost. Dorazové tlumiče umožňují bezpečné a pohodlné otevírání a zavírání křídel tím, že automaticky zpomalují pohyb křídel a umožňují jejich zatažení do koncové polohy. Pojezdové kolejnice krytá nerezové ocelí zaručuje dlouhou životnos a velmi pohodlné ovládání. Odvod dešťové vody z kolejnice umožňuje snadné čištění.

Posuvné skleněné přepážky je možné kromě použití ve venkovním prostředí realizovat i v interiéru a zísikat tak moderní, legeantní a vzdušné předělení místnosti. Protože veškerá hmotnost posuvné skleněné přepážky zatěžuje pouze spodní vodicí kolejnici připevněnou k podlaze, je systém posuvných dveří vhodný pro zavěšené stropy (sádrokarton).