DÁREK PRO VŠECHNY ZÁKAZNÍKY SKLOMATU, SLEVA 10% NA SKVĚLÉ, SVRCHNĚ KVAŠENÉ PIVO, ZADEJTE KÓD 33195570 V KOŠÍKU NA www.pivovar-arogant.cz

Skleněné zábradlí

Nabízíme Vám kování a sklo (skleněné výplně zábradlí) pro celoskleněné bezrámové zábradlí. Jste li šikovní, stavíte dům svépomocí nebo si najímáte subdodavatelské firmy pro vybudování jednotlivých částí domu, jste u nás správně.

Nabízíme vám dodávku celoskleněného zábradlí na míru. Dopředu upozorňujeme že vzhledem k vytíženosti výroby nejsme schopni zábradlí zaměřit ani namontovat.

Jelikož je zábradlí relativně složité zaměřit i namontovat, vždy doporučujeme celý systém zábradlí napřed nakotvit do ostění, poté osadit dřevotřískovou výplní která má většinou stejnou tloušťku jako sklo(18mm). S dřevotřískou se dobře pracuje, snadno se opracovává přímo na stavbě ručním nářadím, není křehká a nehrozí rozbití. Až poté co celé zábradlí poskládáte a jste si 100% jisti ze vše sedí, dřevotřískové šablony demontujete a my vám podle nich vyrobíme sklo v poměru 1:1 které již jen nasadíte do nakotveného zábradlí. Touto cestou se dostanete na poloviční náklady za luxusní bezrámové zábradlí.

Dodává li Vám například schodiště firma pracující s CNC technologií a garantuje li přesnost, stačí nám poslat výkres podle kterého Vám vyrobíme sklo.

Pro bezrámové celoskleněné systémy doporučujeme sklo polokalené ve složení dle velikosti tabulí a systému kotvení.

Standartní složení je 8mm polokalené sklo + folie 0,75mm + 8mm polokalené sklo.

4 typy zábradlí:

  1. Sloupkové bezrámové zábradlí s držáky skla
  2. Bezrámové zábradlí. Kotveni do U lišty. A, z boku B, do podlahy
  3. Bezrámový Pivot systém
  4. Bodové bezrámové uchycení

1. Sloupkové bezrámové zábradlí s držáky skla

Na internetu naleznete spoustu firem prodávající systém sloupků včetně zábradlí. Již bývá problém s výplní ze skla. U nás vám vyrobíme a dodáme sklo podle vašich potřeb.

Sloupkový systém prozatím neprodáváme.

2. Bezrámové zábradlí

Kotveni do U lišty. A, z boku B, do podlahy.

Nabízíme systém hliníkového U profilu pro bezrámové celoskleněné zábradlí včetné skla.

3. Bezrámový Pivot systém

Nabízíme Pivot systém pro bezrámové celoskleněné zábradlí včetné skla.

Nabízíme systém hliníkového U profilu pro bezrámové celoskleněné zábradlí včetně skla.

4. Bodové bezrámové uchycení

Nabízíme bezrámové bodové kování bezrámové celoskleněné zábradlí včetné skla. Na výběr kulaté a hranaté kotvící příslušenství.

Skleněné zábradlí cena

Kontaktujte nás