DÁREK PRO VŠECHNY ZÁKAZNÍKY SKLOMATU, SLEVA 10% NA SKVĚLÉ, SVRCHNĚ KVAŠENÉ PIVO, ZADEJTE KÓD 33195570 V KOŠÍKU NA www.pivovar-arogant.cz

Skleněné posuvné dveře

Naší předností je přizpůsobení skleněných dveří vašemu stavebnímu otvoru, nemusíte nic bourat, dveře vyrobíme na zakázku speciálně pro vás.

Máte jedinečnou možnost získat dveře, které se přizpůsobí vašemu interiéru, vašim představám a v neposlední řadě si vytvoříte jedinečný a doposud nenapodobený originální design.


Dveře ze skla jsou vhodné do moderního prostoru, který nejen opticky rozšíří, ale i prosvětlí s velkou dávkou originality. Přirozená krása skla, jednoduchost, elegance a bezpečnost dělá z našich dveří jedinečný a nepřehlédnutelný prvek nejnáročnějších interiérů. Dveře vyrábíme v posuvném provedení s kováním standard a exklusive, z čirého skla float 8mm, ze skla mléčného (matelux, satináto), kouřového, zeleného, modrého a ornamentního. Sklo je zakaleno (jiné označení ESG), čímž je znemožněno jeho rozbití normálním způsobem, nehrozí poranění skleněnými střepy, takže splňujeme nejpřísnější bezpečnostní normy.

Pískování ornamentních vzorů a tvarů dle vašich představ a přání.

Skleněné posuvné dveře i do panelových bytů

Zašlete nám rozměr otvoru, o zbytek se už postaráme my. Vyrobíme dveře na míru přesně pro Váš otvor. Dveře Vám přijdou s namontovaným kováním, posuvná kolejnice přijde zkrácena na míru s předvrtanými otvory. Vaše jediná práce je předvrtat několik otvorů do stěny, našroubovat posuvnou kolejnici a zavěsit posuvné dveře. Ještě je důležité nezapomenou na podlahu přilepit nebo přivrtat vodící prvek, aby se dveře posunovali rovnoměrně podél stěny. Montážní návod celoskleněných dveří Diva.

Dopravu platíme my! Zasíláme po celé ČR (Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec...).
Riziko rozbití zásilky posílané dopravcem bereme na sebe!

 

Celoskleněné posuvné dveře vám nabízíme ve čtyřech provedeních:

Provedení může být jednokřídlé i dvoukřídlé.


Objevte krásu celoskleněných dveří

Skleněné posuvné dveře na stěnu jednokřídlé i dvoukřídlé přímo od výrobce.Naší předností je přizpůsobení dveří vašemu stavebnímu otvoru, nemusíte nic bourat, dveře vyrobíme na zakázku speciálně pro vás.

Na dveře Vetro, Diva, Magic používáme špičkové kování od italského výrobce Ternoscorrevoli.

Kování od italského výrobce  Ternoscorrevoli

 

Chcete cenovou nabídku ZDARMA? Napište nám:
sklomat@seznam.cz   777 935 126