!!! Výroba NEPŘERUŠENA !!! Zasíláme přepravní společností přímo k Vám domů

Skleněné police v interiéru

Sklo v interiéru

Jak už jsme říkali, velice oblíbené jsou police ze skla. SKLOMAT police jsou důkazem toho, že ze skla lze vytvořit řadu věcí a že je to právě sklo, které interiéru velmi lahodí. Sklo, ač sebevíc křehce vypadá, je velice odolným materiálem, který něco vydrží. Proto si police SKLOMAT můžete dovolit dát třeba do koupelny a následně na ně umístit veškerou kosmetiku. Sklo rozbíjí fádnost a monotónnost interiéru, interiér opticky zvětšuje a odstraňuje jeho těžkost. Sklo je v interiéru chladným prvkem, který s sebou nese luxus a nadčasovost.

Proč jsou poličky oblíbené a co umí sklo v interiéru?

Police v interiéru, milované a upřednostňované. Co třeba dát tam poličku? To vyřešíme poličkou, nekoupíme poličku? Ve většině případů, když se řeší interiér, padne řeč právě na poličku. Proč? Poličky jsou oblíbenou volbou pro velký, především pak malý interiér. Jejich velkou výhodou je, že šetří plochu na podlaze. Odkládací prostor, který poličkou vytvoříte visí na zdi, která by zůstala pravděpodobně nevyužita. A proto kdykoliv budete chtít ušetřit místo nebo efektivně využít prostor, vsaďte ne poličku.

Tisíc a jedna podoba poličky

Stejně jako jiné věci i police má tisíc a jednu podobu. Police se vyrábějí z nejrůznějších materiálu - masiv, dřevotříska, plast...velmi výjimečné jsou však police ze skla, které působí velmi moderně, svěže a křehce. Ani tvarem si však police nejsou podobné. Vybírat můžete z polic rovných, rohových, jednoduchých nebo na prostor náročnějších. Zvolit můžete police klasické i zcela atypické.

Sklo a koupelna

Když se spojí praktičnost, moderní design, sklo a koupelna, máte z toho koupelnovou poličku, jež se vám bude v koupelně vyjímat.
O poličkách, sklu a koupelnách si dnes něco povíme a nejen o nich.

Jednou z místností, které sklo sluší je právě koupelna. Spojení vody, bílé keramiky, dlaždic a skla je zkrátka nadčasové. Proto jestli přemýšlíte o vybavení koupelny a chcete, aby jste vytvořili jedinečný design, vsaďte na police SKLOMAT, které koupelně propůjčí styl.

Protože by měla každá koupelna působit velice svěže, koneckonců jedná se o místnost, kde relaxujeme a získáváme novou energii, nedoporučujeme tento prostor vybavit těžkopádným nábytkem ze dřeva nebo jeho imitací. Doporučujeme ponechat koupelně lehkost a vybavit ji policemi

SKLOMAT. Vybírat můžete z řady tvarů i tloušťek těchto polic a tak polici přizpůsobit vašemu interiéru. Skleněné police koupelnový interiér nijak nezatíží, přitom poskytnou spoustu odkládacího prostoru. Právě proto jsou police SKLOMAT koupelnovým interiérem milované.