!!! Výroba NEPŘERUŠENA !!! Zasíláme přepravní společností přímo k Vám domů

Doprava, dodací lhůty - Skleněné police

Doprava zboží přepravní společností, osobní odběr je možný v městě Krnov.

Dodací lhůta je 3 - 7 dnů.

Police jsou precizně zabaleny, že nehrozí jejich rozbití. Pokud by se tak stalo, pak nám je pošlete zpět. Poštové platíme my!

Recenze jednoho klienta: Perfektně zabalené skleněné poličky. I při hrubším zacházení při přepravě bylo sklo chráněné. Jsem velice spokojená.


Proč nemáte police skladem? Proč je dodací lhůta občas delší než 7 pracovních dnů?

Protože většinou lidé objednávají police na míru. I standardní police chtějí často upravit. Další problém je, že kdybychom je skladovali, může dojít k jejich poškrábání. Je tedy lepší, především pro naše klienty, vyrobit je až po objednání.

Neprovozujeme eshop stylem nákup / prodej. Snažíme se, aby naše firma byla co nejefektivnější. Jen taková firma může svým klientům nabídnout kvalitní výrobek za rozumnou cenu. Hodně poliček, i standardních, chtějí občas klienti upravit na míru. Jako výrobce poliček se o to i snažíme, tedy nabídnou police na míru bez příplatku. Proto se nesoustředíme na výrobu kvantity na sklad, ale naopak kvality na míru klientových potřeb. Bohužel jsme také závislí na dalších subdodavatelských firmách. Například složité výřezy se řežou vodním paprskem, sklo se kalí v kalící peci (v případě kalených poliček). V republice je těchto pecí jen několik(stojí přes 10 000 000,-Kč), nemůžeme garantovat, že se nikde nic nepokazí a všude se dostaneme včas na řadu. V neposlední řadě sklo občas při kalení praskne. Toto nelze ničím ovlivnit ani poznat. Mnohdy se sklo vyrábí 2-3x než k vám dorazí. Nezapomínejme, že sklo je křehký materiál, nám se taky občas povede něco rozbít... Proto se předem omlouváme, pokud se k vám zboží dostane později. Uděláme maximum proto, abychom vás informovali o délce dodací lhůty co nejpřesněji.