DÁREK PRO VŠECHNY ZÁKAZNÍKY SKLOMATU, SLEVA 10% NA SKVĚLÉ, SVRCHNĚ KVAŠENÉ PIVO, ZADEJTE KÓD 33195570 V KOŠÍKU NA www.pivovar-arogant.cz

Montážní návod - Zrcadla

Jak přilepit zrcadlo, montážní návod na pověšení zrcadel:

Děkujeme vám za zakoupení zrcadla a projevenou důvěru. Opracováním skla se zabýváme již více než 20 let.

Zrcadlo můžete NALEPIT nebo POVĚSIT

Lepení

Přilepit lze zrcadlo jakéhokoliv rozměru. Lze použít Silikon, Lepící pásku, Mamut

Silikon – Lukopren Neutral

+ vytváří pevný, trvalý a pružný spoj
+ možnost manipulace zrcadla na lepeném podkladu
- nutnost zrcadlo zafixovat v požadované poloze podepřením zrcadla na 12 hodin
- aplikace pomocí vytlačovací pistole u velkého 310ml balení

Nanáší se na zadní stranu zrcadla. Velkou výhodou je možnost manipulace zrcadla na lepeném podkladu. Lze tak najít optimální polohu zrcadla. Častým dotazem je, jak zrcadlo ze stěny odstranit. Zrcadlo lze odřezat strunou nebo silným rybářský silonem. Důležité je odmastit zadní stranu zrcadla a podklad.

Mamut – Den Braven

+ vytváří pevný, trvalý spoj + možnost manipulace zrcadla na lepeném podkladu
+ bez nutnosti fixace zrcadla
- nutnost kombinovat s malým množstvím silikonu
- aplikace pomocí vytlačovací pistole
- cena

Lepidlo na bází MS polymeru. Vyniká vysokou pevností a hlavně okamžitou fixací. Zrcadlem lze po nalepeni pohybovat a najít tak optimální polohu. Zrcadlo není třeba fixovat, po 5 minutách již drží na svém místě a nemá tendenci sjíždět. Dle naší 20 leté praxe doporučujeme lepidlo mamut kombinovat s malým množstvím silikonu. Důležité je odmastit zadní stranu zrcadla a podklad.

Lepící Páska VITOMOUNT 125 SS – 70

+ okamžitá fixace
- bez možnosti manipulace zrcadla po přiložení k podkladu
- nutnost kombinovat s malým množstvím silikonu (malé balení blistr v eshopu)

Nabízíme vám kvalitní profesionální oboustrannou pásku. Důležité je odmastit zadní stranu zrcadla a podklad. Nalepte pásku na zadní stranu zrcadla, odstraňte krycí papír a zrcadlo přilepte. Pozor, pokud nalepíte zrcadlo špatně, již ho nelze posunout ani odlepit. Dle naší 20 leté praxe doporučujeme kombinovat lepící pasku a malé množství silikonu.

Pověšení zrcadla

- nutnost vrtání stěny

Abyste mohli zrcadlo na stěnu pověsit, musíte na zadní stranu zrcadla nalepit pomocí silikonu montážní plechy, za které zrcadlo pověsíte. Najdete je zde. Důležité je odmastit zadní stranu zrcadla a samotné plechy. Dále musíte do stěny vyvrtat dvě díry a našroubovat skoby. Nevýhoda je nutnost vrtání stěny. Aby zrcadlo viselo rovně a spodní hranou se neopíralo o stěnu, dodáváme k zrcadlu dva pěnové bunpony, které po nalepení odstaví zrcadlo do roviny

 

Montážní návod ke stažení v pdf

 

Montáž poličky

Zrcadlo s poličkou: Máte strach že vám polička při zatížení zrcadlo rozbije? Zrcadla od firmy Sklomat mají technické řešení, které zaručuje velkou nosnost police namontované přímo na zrcadle. Odpadává nutnost vrtat otvory do stěny pod zrcadlem pro přichycení police.

Technické řešení montáže poličky (ke stažení v PDF)