Ošetření sprchového koutu

Ochranný efekt až 2 roky, odpuzuje vodní kámen a nečistoty.

Svůj sprchový kout udržíte dlouho a bez námahy čistý.

Ochranný prostředek na sklo Nano-Bath

Sklomat vám nabízí nanotechnologický přípravek Nano-Bath, který vytváří na povrchu neviditelnou nanovrstvu, která odpuzuje nečistoty. Kapky vody na sebe nabalují špínu a povrch zůstává čistý. Zvyšuje odolnost proti rozbití. Sklo tedy zůstává čisté.

Cena za tento přípravek je 249 Kč.


Objednávejte na:

sklomat@seznam.cz   702 282 007

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

Návod k použití:

Povrch musí být před aplikací suchý a čistý. Lze aplikovat jen při teplotě povrchu i okolí od +15°C do +30°C ! Pracujte ve větraných prostorách. Vyjměte lahvičku s modrým uzávěrem a protřepejte. Nožem odřízněte špičku uzávěru a nastříkejte na povrch v množství cca 15ml/m2. Modrou textilií rozetřete důkladně po celé ploše a rozleštěte. Nechte 20 minut působit ! Doleštěte případné nedostatky. Stejným způsobem aplikujte přípravek s červeným uzávěrem červenou textilií! Vyleštěte do vysokého lesku. Poté nechte 24 hodin v suchu a při aplikační teplotě formovat ochrannou nanovrstvu. Nezaměňujte textilie! Při snížení účinku odmastit lihovým neabrazivním čističem.

Hydrofobní impregnace na sklo - skleněné povrchy

Ochranný prostředek na sklo Nano-Bath - jak účinkuje

Pomocí nanotechnologie můžeme dosáhnout voduodpuzujících - samočistících vlastností skel. Hydrofobní prostředek na sklo a sanitární keramiku účinkuje na principu lotosového efektu - dochází k odvalování kuliček vody po povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Perličky kapaliny se snadno skutálí z povrchu a odeberou s sebou nečistoty, které tam předtím ulpěly.

Impregnace umožní udržovat sklo čisté, bez použití čistících prostředků. Čištění je prováděno vlastním samočisticím efektem při dešti nebo oplachem čistou vodou.

Nanotechnologická hydrofobní impregnace chrání povrch před usazováním vodního kamene, vznikem plísní a skvrn od rzi.